Top riešenia

 • Inovovaný vetrák AEROPAC

  Na výstave BAU 2009 v Mníchove predstavila firma SIEGENIA-AUBI kompletne inovovaný nástenný vetrák AEROPAC pre profesionálny prívod čerstvého vzduchu a dokonalé tlmenie hluku. Vetrák so zvukovou izoláciou ocenený medzinárodnou cenou za dizajn Plus X vyniká štíhlym elegantným tvarom a výrazne zdokonalenou funkčnosťou.
 • Farby, laky, lepidlá

  Sortiment a služby pre povrchovú úpravu materiálu v interiéri: Transparentné polyuretánové laky, nitrocelulózové laky, akryluretánové laky, polyesterové laky, vodou riediteľné laky, laky na podlahy, laky vhodné do polievacích zariadení, koncentráty moridiel, moridlá pre prifarbovanie lakov, pigmentové pasty, laky na špeciálne efekty, laky so zvýšenou požiarnou odolnosťou, miešanie moridiel podľa požiadaviek zákazníka, miešanie krycích lakov odtieňoch RAL, NCS, Sayerlack WOOD COLOR.
 • AGB ABACO okenicové kovanie

  Moderné a flexibilné kovanie, ponúkajúce množstvo riešení pre vaše okenice. Dôležité je umiestnenie, ktoré môže byť naložené na stenu, na obložku alebo vsadené na rám okna. Okenice vám chránia interiér pred vplyvom vetra a silným slnečným žiarením, nepriaznivým počasím, bránia vniknutiu neželaných osôb do domu alebo chaty.
 • AGB zadlabávacie zámky

  Pravdepodobne najviac inštalovaným zámkom v talianskych domácnostiach je práve zámok Patent Grande. Tento klasický zadlabávací zámok pre interiérové dvere je veľmi oceňovaný práve pre svoju spoľahlivosť. Obojstranne oválna západka zabezpečuje ladné zatváranie dverí a chráni proti otrasom. Vďaka možnosti otočenia západky je tento zámok vhodný pre pravé aj ľavé dvere.
 • GEZE TS 5000 – Dverový samozatvárač s hornou montážou

  GEZE TS 5000 je horný samozatvárač s klznou lištou pre jednokrídlové dvere. Samozatvárač je určený pre dverové krídlo o max. šírke 1400 mm a max. hmotnosti 120 kg. Pri dvojkrídlových dverách je správna postupnosť zatvárania oboch krídiel zabezpečovaná systémom GEZE TS 5000 ISM. Vďaka integrovanej regulácii postupnosti zatvárania.