Top riešenia

 • RENSON ICARUS – efektívne tienenie

  Slnko je pre nás dôležitým základným zdrojom tepla a svetla. Tienenie RENSON ICARUS je navrhnuté tak aby redukovalo priame slnečné teplo počas letných dní, avšak počíta s tým, že v zime je slnečné teplo prijateľné ba priam vítané. Vďaka tomuto predpokladu je niekedy návrh, dimenzovanie a kontrola tieniacich zariadení komplexná a náročná činnosť. Okrem iného je ovládanie slnečného tepla a svetla dôležité aj pre obmedzenie oslňovania a získanie dostatočného komfortu pre pracovný výkon.v
 • Gutmann LARA - Ideálne riešenie pre opláštenie zimných záhrad

  Zimná záhrada je priehľadná stavba, ktorá v krátkom čase jedinečne a energeticky úsporne vytvára zelenú kulisu Vášho príbytku. V blízkosti s prírodou môžete v zimnej záhrade intenzívnejšie prežívať všetky ročné obdobia, čo nezameniteľne zvýši kvalitu Vášho bývania. V neposlednom rade, konštrukcia zimnej záhrady s individuálnym dôrazom na množstvo farieb a rozmanitosť tvarov zimných záhrad ponúka ideálny doplnok ku každej obytnej stavbe.
 • KFV GENIUS®

  Na slovenskom trhu je v poslednom období zreteľný rastúci záujem stavebníkov o náročnejšie alternatívy poskytujúce vyššiu odolnosť voči vlámaniu a vyšší komfort ovládania. Vysoké nároky na mechanické a elektronické zabezpečenie rezidenčných a komerčných budov spĺňa zámok renomovanej nemeckej firmy KFV s označením GENIUS. Viacbodový zámok s elektronickým pohonom, ktorý zabezpečuje automatické odomykanie a uzamykanie dverí, spája bezpečnostné vlastnosti mechanického viacbodového uzáveru s komfortom najmodernejšej elektroniky.
 • Okenná kľučka Secustik®

  Ochrannou známkou a patentom chránený Systém Secustik® s patentovaným blokovacím mechanizmom ako integrovanou zárukou bezpečnosti zabraňuje neoprávnenej manipulácii s okenným kovaním jeho násilným posunutím zvonku.
 • Dr. Hahn Türband 4 - univerzálny záves pre kovové dvere

  Vyvŕtať – priskrutkovať – hotovo. Univerzálne použitie, nastavenie v šiestich smeroch, certifikát CE – to je pri závesoch Hahn už dlho bežné. Teraz ale prichádza niečo nové: záves Hahn Türband 4 s novými kotviacimi skrutkami Anker-Schraube. Už nie je potrebné do profilov zasúvať upevňovacie telesá, záves sa len priloží na profil a priskrutkuje sa kotviacimi skrutkami. Tento spôsob sa dá použiť na všetkých bežných tepelne izolovaných profiloch. Premostenie tepelne izolačnej komory dištančnými puzdrami už nie je potrebné, kotviace skrutky zabraňujú deformácii izolačnej komory.