Top riešenia

 • Bezpečnostná cylindrická vložka – CISA AP3

  Bezpečnostné cylindrické vložky a kľúče sú srdcom bezpečnosti a kontroly prístupu. Kvalitná a spoľahlivá cylindrická vložka je požiadavkou každého, kto chce mať všetky dvere zamknuté spoľahlivo a bezpečne. Bezpečnostné cylindrické vložky a kľúče majú byť vždy považované za jeden z prvkov ochrany miesta kde žijeme.
 • Gutmann LARA - Ideálne riešenie pre opláštenie zimných záhrad

  Zimná záhrada je priehľadná stavba, ktorá v krátkom čase jedinečne a energeticky úsporne vytvára zelenú kulisu Vášho príbytku. V blízkosti s prírodou môžete v zimnej záhrade intenzívnejšie prežívať všetky ročné obdobia, čo nezameniteľne zvýši kvalitu Vášho bývania. V neposlednom rade, konštrukcia zimnej záhrady s individuálnym dôrazom na množstvo farieb a rozmanitosť tvarov zimných záhrad ponúka ideálny doplnok ku každej obytnej stavbe.
 • KFV GENIUS®

  Na slovenskom trhu je v poslednom období zreteľný rastúci záujem stavebníkov o náročnejšie alternatívy poskytujúce vyššiu odolnosť voči vlámaniu a vyšší komfort ovládania. Vysoké nároky na mechanické a elektronické zabezpečenie rezidenčných a komerčných budov spĺňa zámok renomovanej nemeckej firmy KFV s označením GENIUS. Viacbodový zámok s elektronickým pohonom, ktorý zabezpečuje automatické odomykanie a uzamykanie dverí, spája bezpečnostné vlastnosti mechanického viacbodového uzáveru s komfortom najmodernejšej elektroniky.
 • Dr. Hahn Türband 4 - univerzálny záves pre kovové dvere

  Vyvŕtať – priskrutkovať – hotovo. Univerzálne použitie, nastavenie v šiestich smeroch, certifikát CE – to je pri závesoch Hahn už dlho bežné. Teraz ale prichádza niečo nové: záves Hahn Türband 4 s novými kotviacimi skrutkami Anker-Schraube. Už nie je potrebné do profilov zasúvať upevňovacie telesá, záves sa len priloží na profil a priskrutkuje sa kotviacimi skrutkami. Tento spôsob sa dá použiť na všetkých bežných tepelne izolovaných profiloch. Premostenie tepelne izolačnej komory dištančnými puzdrami už nie je potrebné, kotviace skrutky zabraňujú deformácii izolačnej komory.
 • Inovovaný vetrák AEROPAC

  Na výstave BAU 2009 v Mníchove predstavila firma SIEGENIA-AUBI kompletne inovovaný nástenný vetrák AEROPAC pre profesionálny prívod čerstvého vzduchu a dokonalé tlmenie hluku. Vetrák so zvukovou izoláciou ocenený medzinárodnou cenou za dizajn Plus X vyniká štíhlym elegantným tvarom a výrazne zdokonalenou funkčnosťou.