Top riešenia

 • Tieniace rolety RENSON Fixscreen® pre interiér i exteriér

  Fixscreen je kompaktný a premyslený systém ochrany pred slnečným žiarením a zároveň sieť proti hmyzu. Zadrží slnečné lúče ešte pred dopadom na presklenie, čím zamedzí v letnom období prehrievaniu interiéru, Čiastočná priehľadnosť použitých materiálov zachováva výhľad von. Jeho všestrannosť umožňuje použitie v občianskych, administratívnych a priemyselných budovách v exteriéri ale i interiéri. Zabezpečí maximálny komfort za minimálnu cenu.
 • Predsadená montáž okien - riešenie nielen pre pasívne domy

  Prvý certifikovaný systém pre predsadenú montáž - Celé systémové riešenie pre predsadenú montáž spĺňa najvyššie nároky ako zo strany legislatívy, tak aj zo strany investorov a montážnych firiem. Systém umožňuje bezproblémové utesnenie a ukotvenie predsadeného okna do priestoru tepelnej izolácie zateplovacieho systému. Stačí k tomu iba päť hlavných komponentov, ktorých inštaláciu zvládne takmer každý.
 • Systém pre posuvné okenice GEZE Perlan KS

  Perlan KS, vychádza z osvedčeného systému posuvného kovania. Je to vysoko odolný variant výrobku pre krídla do 140 kg, ktorý spĺňa najvyššiu normu ochrany proti korózii – triedu 4 podľa DIN EN 1670. GEZE tak ponúka kvalitný výrobok aj pre vonkajší priestor, ktorý je možné bez obáv použiť v extrémnych okolitých podmienkach ako napr. prímorské ovzdušie alebo chemické zaťaženie.
 • JMA stroje na výrobu kľúčov pre kľúčové služby

  Kvalitná kľúčová služba vie prečo potrebuje dobré stroje - Aby aj naši zákazníci mali prístup ku kvalitnej technológii, zaradili sme pre nich do ponuky niekoľko kvalitných strojov na spracovanie surových kľúčov od popredného výrobcu kľúčov a strojov na výrobu kľúčov.
 • DEVENTER – Tesnenia do drevených okien a dverí

  Trieda tesnení SP z TERMOPLASTICKÉHO ELASTOMERU má vysoké tepelno-izolačné vlastnosti, vysoký tolerančný rozsah a ochranu proti dilatácii. Je známa svojimi vynikajúcimi mechanickými a zvukoizolačnými vlastnosťami.