Oferta pracy PL

Firma HASTA s.r.o. z siedzibą w Žilinie (Słowacja) poszukuje osoby na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY na teren południowo-wschodniej Polski (woj. śląskie, małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie)

Wymagania:

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w branży okuć budowlanych
  • wysoka kultura osobista i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • zdyscyplinowanie i dobra organizacja pracy
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B + doświadczenie w prowadzeniu pojazdów
  • wykształcenie min. średnie z maturą
  • niekaralność

Zadania:

  • pozyskiwanie klientów
  • prowadzenie rozmów handlowych
  • aktywny udział w sprzedaży, prezentacji produktów oraz akcjach promocyjno – handlowych
  • budowanie trwałych relacji z klientami
  • analiza rynku i monitorowanie potrzeb klientów

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnej, rozwijającej się firmie
  • dobrą atmosferę
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
Oferty zawierające CV z aktualnym zdjęciem prosimy przysyłać na adres: sleziak@hasta.sk